loading

تلفیق علم و موسیقیPosted by On مرداد 8, 1399


مصاحبه وب سایت موسیقی ما به تاریخ 07 بهمن 1398 – 27 ژانویه 2020 میلادی با بیژن نوروز. مصاحبه به صورت اختصاصی و به زبان فارسی در وب سایت موسیقی ما منتشر شده است.

موسیقی زبان جهانی است

تلفیق علم و موسیقی

گروه موسیقی بیژن نوروز با شعار «موسیقی یک زبان جهانی است» دریچه جدیدی در موسیقی باز کرده است.

بیژن نوروز مدیر این گروه، با تحصیلات همزمان خود در رشته‌های فیزیک، مهندسی صدا و موسیقی در این تلاش است با زبان موسیقی در حوزه‌های نجوم و فیزیک توصیف گسترده‌ای در این زمینه داشته باشد. گروه بیژن نوروز علاوه بر همکاری با سازمان فضایی ایران با مراکز فضایی سایر کشورها در ارتباط است.

این گروه موسیقی با ساخت مستندهای نجومی و همچنین تهیه موسیقی آن، ذهن مخاطب را ترغیب می‌کند درگیر مسایل کیهانی یا گیتی شود. فرض کنید در مستندی درحال تماشای تصویری از خورشید هستید این موسیقی علمی به گونه‌ای مهندسی و ساخته شده است که افکار فرد را درگیر پدیده‌های نجومی می‌کند.

در حال حاضر آلبوم اول این گروه با نام Gravity جاذبه وارد بازار شده است که شامل پنج قطعه است که هر کدام از آنها دارای یک ویدیو کلیپ است که با تماشای آنها درک بهتری نسبت به موسیقی آن وجود خواهد داشت. در این آلبوم بیشترین توجه به مسایلی مانند زندگی خورشید، آلودگی نوری، آلودگی صوتی، انفجار هسته ای و … شده است.

بیژن نوروز در خصوص تجهیزات و فضای کاری خود گفته است در این پروژه ها تلاش می‌کنیم که موسیقی را همانند تکنولوژی و علم بینیم و کلیه فرآیند نت نویسی، آهنگسازی، نوازندگی، ضبط موسیقی، میکس و مستر و تولید محصولات در استودیو شخصی این گروه موسیقی اجرا می‌شود.

علاوه بر آن امکانات دیگری را به مخاطبان ارائه می‌دهیم که از آن جمله می‌توان به صدای فراگیر یا دالبی سوراند Dolby Surround در موسیقی اشاره کرد که از این طریق می‌توان موسیقی را در سیستم‌های صوتی با تکنولوژی دالبی سوراند 5.1 و 7.1 شنید. کلیه محصولات موسیقی این گروه دارای مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شماره واسپاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، شماره ثبت اثر ادبی و هنری، شماره جهانی قلم کالای تجاری، شماره کد ملی کالا و همچنین شماره کد رمز استاندارد بین المللی ضبط‌هاست

واحد هیأت تحریریه کمپانی موسیقی جهانی بیژن نوروز.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فعالیتهای کمپانی موسیقی جهانی بیژن نوروز می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید:

Website: www.bijannorouz.com

Instagram: @bijannorouz

Twitter: @bijannorouz

Facebook: @bijannorouzartist

Soundcloud: @bijannorouz

خوانندگان محترم خوشحال می شویم در صورتی که مطلب را دوست داشتید آن را ❤️ کنید یا نظرتان را از طریق کامنت برای ما بنویسید.

Uncategorizedاخبار

bijan norouzبیژن نوروزکمپانی بیژن نوروزمهندس صدا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --