loading

ROPE by AZHIROCK – آهنگ طناب از گروه آژیراکPosted by On اردیبهشت 22, 1399


آهنگ “طناب ” کاری از گروه ” آژیراک ” منتشر شد.

ویدئویی بسیار جذاب برای این قطعه تهیه و تدوین شده‌است که شنیدن این اثر به همراه ویدئو لذت‌بخش خواهد بود mannligapotek.com.

چالش آژيراك

ميدانيد كه موزيك “طناب” از گروه آژيراك بتازگي منتشر شده كه مورد استقبال طرفداران اين گروه قرار گرفته و ويدئويي نيز براي آن ، برگرفته از آثار كارگردان صاحب نام هاليوود “ديويد فينچر” تدوين شده كه فضاي هماهنگي بين موسيقي و تصاوير انتخاب شده بوجود آورده كه به جذابيت “موزيك خوش ساخت گروه آژيراك” به‌شكل چشمگيري افزوده است .
ازين رو تصميم گرفتيم از اهالي “موسيقي و تصوير” دعوت كنيم نظر و برداشت خودشان را پس از ديدن اين ويدئو براي ما در چند سطر بنويسند.
براي شركت در اين چالش كافيست پس از ديدن اين ويدئو برداشت خود را از موزيك ، ليريكس و ويدئو مربوطه در قسمت فيلد ديدگاه بنويسند ،
به پاس مشاركت در اين چالش ، يك عدد تيشرت با لوگو گروه آژيراك و با برند ( iHT dress )به قيد قرعه هديه داده خواهد شد.
با تشكر از رسانه هاي “مجله آنلاين راك فورتِ ، راديو ملاميم و رسانه ونون مديا

برگزاركنندگان
گروه آژيراك
استوديو خانه هنرديوار
آى.اچ.تى گروپ

 

دسترسی به دنیایی از آهنگ های متفاوت در بانک موسیقی سایت

دانلود این موزیک زیبا از بانک موسیقی iht-music

صفحه فعال iht-group در اینستاگرام

Uncategorizedاخباربروزرسانی هاموزیک ویدیو

azhirockbabak farrokhiropeبابک فرخیچالش

13 Comments

  • ویدئوی طناب گروه آژیراک عالیه…آهنگ هم بینظیره…
    The Azhirock Band is so successful and influential, they have been always distinguished for their elaborate records. I can’t wait to watch their next videos….

  • موزیک بسیار قوی و پر محتوای ترک طناب از آژیراک … کمتر موزیک راک و متال فارسی جذبم میکنه به دوباره گوش کردن . خسته نباشید واقعا لذت بردم از هماهنگی موزیک و ویدئوی تدوین شده . استفاده از پلان های فیلمهای فینچر جذابیتش رو چند برابر کرده.

  • حرفی برای گفتن نیست …. اوج های موسیقی کاملا هماهنگ با تصاویر ، موسیقی خوب موسیقی هست که هر کسی با شنیدن اون حالش تغییر کنه …. طناب دقیقا همین حس رو به آدم داد …. اوج های آهنگ مو به تن سیخ میکرد …. و فریاد های خوانند طوری بود که آدم آن را باور نمیکرد …… اولین باری بود که از آژیراک آهنگی شنیدم … و با همین آهنگ ، طرفدار پر و پا قرصشون شدم …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --